وزارتخانه های جهاد کشاورزی و راه و شهرسازی تفاهم نامه همکاری امضا کردند
1399/05/12

در اجرای مصوبات دومین جلسه شورای عالی مسکن مورخ 2 دی ماه سال 98، به منظور تعیین تکلیف و حفاظت از اراضی ملی و دولتی در محدوده و حریم شهرها و در راستای تکالیف و ماموریت‌های محوله تفاهم نامه ای بین وزارت جهاد کشاورزی و وزارت راه و شهرسازی به امضا رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی در مراسم امضای این تفاهم نامه، تصریح کرد: خارج شدن از فضای بخشی نگری اتفاق مبارکی بوده و این خروج به سود منافع کشور، آیندگان و فرزندان این سرزمین است.

وی مدیریت یکپارچه اراضی و حفاظت از آن‌ها را از مهم‌ترین دغدغه‌های موجود در کشور عنوان کرد و افزود: دغدغه مسکن نیز از دیگر دغدغه‌های مردم است که امیدوارم با همکاری سایر وزارتخانه‌ها با وزارت راه و شهرسازی هزینه مسکن در سبد خانوار کاهش یابد.

در این مراسم، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی نیز اظهار کرد: با توجه به مسئولیتی که در خصوص انفال و توسعه داریم، نمی توانیم بدون هماهنگی و بدون وحدت و یکپارچگی ماموریت ها را درست به سرانجام برسانیم.

وی تاکید کرد: نگاه تعاملی و هماهنگی یک ضرورت همیشه پابرجاست که باید بین وزارت جهاد کشاورزی و وزارت راه و شهرسازی همواره این تعامل و هماهنگی وجود داشته باشد تا بتوانیم با پشتیبانی یکدیگر برای پیشرفت ملی و همچنین صیانت از انفال و جلوگیری از دست اندازی ها به بیت المال اقدام بهنگام انجام دهیم.

تعداد مشاهده خبر4287 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal